Юрій СЕМЕНЮК: «Прожити півроку без волейболу було дуже тяжкко»

Волейболіст львівського клубу «Барком-Кажани» поділився враженнями від перемоги в Кубку України.

— Юро, вітаємо з перемогою в Кубку України. За результатами змагання ти маєш ще одну нагороду — тебе визнано «Кращим центральним блокуючим гравцем» Кубка. Які відчуття?
— Кожного року я ставив собі завдання в Кубку України стати кращим центральним блокуючим, в Чемпіонаті – теж стати кращим блокуючим. Але мені постійно чогось не вистачало. То травма, то ще щось. Та цьогоріч все склалося як треба: я добре почуваюся, показую якісну гру. Нарешті отримав нагороду. Звісно, що пишаюся собою, але все рівно хочеться ще більше. Тепер ціль – виграти Чемпіонат і там взяти, як мінімум, кращого блокуючого.

— Та й на іграх «кажанів» ти один з найефективніших блокуючих. Як тобі вдається?
— Це не лише моя заслуга. Це результат командної роботи, тренерських підказок. Як команда подає – так я і блокую, як крайній гравець вибере місце для блоку, так і я спрацюю. Повторюсь, це лише командна робота. Тренер підказує. Ну і я стараюсь.

— Після травми у 2017 році ти півроку не виходив на майданчик. Складається враження, що перерва у спорті стимулювала тебе до гри ще більше.
— Прожити півроку без волейболу для мене було дуже тяжко. Якби не дружина, було б, напевно, ще тяжче. Вона мене дуууже підтримувала. Якраз до травми я почав прогресувати у волейболі,  потрапив до збірної. Ці речі  досить таки мотивували до скорішого повернення у спорт, відновлення форми.  Було колосальне бажання і ентузіазм. І за півроку все вийшло. І навіть більше. Маю на увазі прорив нашої збірної з волейболу. Мене просто переповнюють емоції. Потрапити зі збірною України за такий невеликий термін своєї кар’єри на європейські матчі, зустрітися з потужними командами в Амстердамі….В мене просто немає слів. Коли було жеребкування –  наступного дня прийшов на тренування і кажу тренеру: я вже хочу туди їхати.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Источник: Sport.ua

Источник: Corruptioner.life

Share

You may also like...