Блохін — про сучасних дітей: «Запитав, хто я такий, і жоден із хлопчаків не відповів»

Блохін — про сучасних дітей: «Запитав, хто я такий, і жоден із хлопчаків не відповів»

Блохін — про сучасних дітей: «Запитав, хто я такий, і жоден із хлопчаків не відповів»

https://i.sportarena.com/2017/01/GettyImages-146181894_croped.jpg

Не всі пам’ятають Олега Володимировича.

Легендарний гравець Динамо, а нині один із керівників Ради стратегічного розвитку футболу Федерації футболу України, Олег Блохін вважає, що українські діти погано знають футбольну історію своєї держави. Форварду прикро, що дітлахи можуть багато чого розповісти про Кріштіану Роналду чи Ліонеля Мессі, але при цьому нічого не знають про українських володарів Золотого м’яча.

«Хочу звернутися до присутніх ще з таким проханням — давайте допоможемо нашим дітям знати історію українського футболу! Нам же є чим пишатися! У нас одразу три футболісти стали володарями Золотого м’яча. Не кожна країна може похвалитися такими досягненнями», — цитує Блохіна офіційний сайт ФФУ.

«Але недавно я був на дитячому турнірі серед восьмирічних гравців. Запитав, хто я такий, і жоден із хлопчаків не відповів. Хоча при цьому їхні батьки підходили, просили фото та автограф. Навіть коли я полегшив завдання для дітлахів і запитав, хто такий Андрій Шевченко, не всі змогли відповісти».

«А от про Мессі та Роналду вони багато чого мені розповіли. Тому давайте всі поміркуємо, як нам зробити так, щоб діти знали футбольну історію нашої держави. Повторюю, нам є чим і ким пишатися, і забувати свою історію не можна!».

Нагадаємо, що українці тричі отримували престижний Золотий м’яч — Олег Блохін (1975), Ігор Бєланов (1986) і Андрій Шевченко (2004).


Источник: Sportarena.com

Источник: Corruptioner.life

Share

You may also like...