Авангард обіграв на виїзді Балкани

Ярослав Кроха, Sport Arena

У Зорі зустрічалися восьма та шоста команда сезону, але їх розділяло п’ять залікових пунктів. Господарям лише перемога у домашньому матчі давала змогу покращити своє турнірне становище.

Підопічні Пархоменка підійшли до звітного протистояння у гарному настрої, адже у попередньому турі змогли відібрати залікові пункти у Волині. Натомість Авангард вдома поступився Руху, тому гості прагнули реабілітуватися перед власними вболівальниками.

Гості почали стрімко. Вже після першого ж кутового на 11-й хвилині Єрмаков опинився першим на відскоку і ударом головою відправив м’яча у поперечку, а після добивання Ільницький виніс м’яча з лінії воріт. Та вже на 18-й хвилині секундне розслаблення коштувало Балканам пропущеного м’яча. Ільницький вирішив віддати передачу від Юречка в дотик голкіперу, Паламарчук затримався у воротах, Демченко опинився першим на м’ячі і спокійно обіграв того. 0:1.

Господарі були б самі на себе не схожі, якби не відігралися практично відразу, як це вже не раз траплялося цього сезону. Пархоменко навісив із кутового, Георгієв вискочив з-за спин своїх опонентів і ударом головою з району 11-метрової позначки відправив м’яча точно в кут. 1:1. Ще за кілька хвилин він міг виводити команду вперед, але увірвався в штрафну і бив без завади від опонентів, але м’яч зрізався з ноги.

Гості вийшли вперед також після штрафного – Собко навісив і Сеницький ударом головою не залишив шансу Паламарчуку. 1:2 практично перед самою перервою.

Майже увесь другий тайм господарі просиділи на воротах Авангарду, намагалися освіжити гру замінами, але нічим особливим не запам’яталися. Балкани залишаються восьмими, але цілком ймовірно цю сходинку віддадуть Миколаєву, який грає у Сумах. Авангард щонайменше на одну годину піднімається на п’яту сходинку.

Man of the Match: Єгор Демченко (Авангард)

Складно когось виділити в цьому матчі — Авангард здобув перемогу,перш за все, у бажанні. Але відзначаємо важливий перший м’яч Єгора Демченка, який видав черговий яскравий матч, не виключався з боротьби і все зробив для важливої перемоги.

Балкани – Авангард – 1:2
Голи: Георгієв, 28 — Демченко, 18, Сеницький, 42

Балкани (стартовий склад): Паламарчук, Платунов, Юречко, Ільницький, Опря, К.Пархоменко, Гаврилюк, Чернишов, Тропанець, Георгієв, Райчев.

Запасні: Лободров, Болокан, Гончаренко, Гузенко, Златов, Лукаш, Паламар, Пєнов, Якубов. Головний тренер: Андрій Пархоменко

Авангард (стартовий склад): Солдатенко, Сухаров, Єрмаков, Савін, Ульянов, Сеницький, Лобов, Собко, Демченко, Матяж, Щебетун.

Запасні: Денчук, Кірієнко, Копитов, Хоцяновський, Скоблов, Воробєй, Ємець, Моісеєнко, Владимиров, Шевцов. Головний тренер: Олександр Косевич

Арбітр: Ігор Бич (Київ)

16:00. с. Зоря. Стадіон імені Б.Тропанця.

Источник: Sportarena.com

Источник: Corruptioner.life